نگرانی مردم از افزایش قیمت مسکن

رپورتاژ آگهی؛

sakenin

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

کارشناسان مسکن بر این مهم معتقدند که قیمت مسکن و خانه های مسکونی بعد از انتخابات ریاست جمهوری دچار تغییر و تحولاتی خواهد شد و حجم زیادی از معاملات ملکی را در بازار مسکن شاهد خواهیم بود. این امر نگرانی را برای خریداران مسکن و متقاضیان خرید مسکن ایجاد نموده است.

رییس اتحادیه مشاوران املاک از دوران پیش رونق مسکن و رونق ملک مسکون خبر می دهد. پیش بینی ها در زمینه مسکن و معاملات ملکی بر آن است که تعداد زیادی از معاملات ملکی را در سال ۹۶ خواهیم داشت. به طوری که در نیمه ی اول سال وارد دوران پیش رونق مسکن می شویم.

در نیمه ی دوم سال وارد دوران رونق مسکن می شویم. حجم معاملات ملکی در بازار مسکن افزایش خواهد یافت و تعداد بیشتری از فایل های مسکونی در بازار مسکن خرید و فروش خواهند شد.

البته تمام موراد خود بر این مبنا استوار است که متقاضیان خرید مسکن و درخواست کنندگان ملک مسکونی و واحدهای مسکونی، توان خرید واحد مسکونی مورد نظر خود را داشته باشند. در این صورت بهتر می توانند برای زمان خرید مسکن مورد نظر تصمیم بگیرند.

با ایجاد رونق در بازار مسکن و افزایش معاملات ملکی در بازار مسکن بسیاری از صنایع که وابسته به مسکن هستند، رونق خواهد یافت و در نتیجه ی آن تعداد زیادی از اشتغال در بین افراد مختلف جامعه ایجاد خواهد شد و رضایت بیشتری برای صنایع وابسته به صنعت مسکن ایجاد خواهد نمود.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید